Авторський супровід

Що таке авторський супровід

Щоб весь процес від купівлі квартири і до заселення був максимально комфортним і безтурботним, слід звернутися по допомогу до дизайнера інтер'єру. Дизайнер пояснить усі етапи роботи: від створення креслень до реалізації задуманого. І вам належить вибрати - замовити тільки дизайн-проект або так би мовити, під ключ.

Якщо говорити про другий варіант, то не обійдеться без авторського супроводу проєкту і комплектації. Тоді процес відбуватиметься з мінімальною участю господарів, тільки в задоволення і без метушні.

Розберемося з термінологією. Авторський супровід проєкту - це контроль за тим, наскільки точно будівельники дотримуються наданих планів під час своєї роботи. Це якщо коротко.

 

І тепер докладніше

Після того як усі плани створені та затверджені, настають ремонтно-будівельні роботи. На цьому етапі, здавалося б, усе можна робити строго за детальними планами і більше нічого не потрібно. Але не тут-то було. Все одно виникає маса питань, які потрібно вирішити оперативно. Необхідна постійна участь у процесі ремонту.

Наприклад, потрібно внести коригування в плани після демонтажу перегородок, перенести отвір, відкоригувати розкладку плитки, адже виміри робили до початку малярних робіт, вибрати фарбу або декоративну штукатурку на об'єкті разом із фахівцем і багато іншого. І тут дизайнер посприяє.

Регулярно з'являючись на об'єкті (від 1 до 3 разів на тиждень), дизайнер вчасно здійснить коригування в кресленнях, підбір матеріалів і контроль якості виконання робіт, обговорюючи всі нюанси з виконробом. А всі зміни та рекомендації під час авторського супроводу будуть відображені в Журналі авторського супроводу та надані замовнику.

І також наша команда порекомендує вам будівельну бригаду та інших перевірених підрядників, і фірм виробників, з якими вже організовано роботу.

Головне, варто пам'ятати, що експерт від команди Rybinska Design не контролює технологічні процеси ремонтно-будівельних робіт, оскільки не є виконробом або інженером.

Комплектація - доповнення до авторського супроводу

За домовленістю спеціаліст з забезпечення якості, прийме матеріали або меблі та перевірить на відповідність їхньої якості та кількості. Ця послуга називається комплектацією. Які предмети меблів або освітлення будуть включатися в цю послугу обговорюється заздалегідь і оплачується додатково.

У послугу входить:

  • виїзд у магазини
  • обговорення всіх деталей з постачальниками меблів, матеріалів і обладнання
  • їхнє замовлення
  • відстеження термінів
  • послідовність прибуття на об'єкт
  • повернення, рекламація
  • рекомендація перевірених постачальників, з якими налагоджена робота і хороші умови за ціною для замовника

На завершення

Авторський супровід і комплектація в Rybinska Design включає пакет "Під дахом" і не носить обов'язкового характеру, але здатен принести чималу користь. Ви будете поінформовані про перебіг робіт, і весь процес від створення проєкту до втілення його в життя пройде для вас з легкістю і задоволенням.