Квартира в ЖК “Бульвар фонтанів”

Фото обеденного стола на кухне

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями:

Опис об'єкту

Квартира знаходиться в центрі Києва в новому сучасному комплексі. ЖК преміум-класу і є переможцем міжнародної премії. На території є алея з музичними фонтанами, які будуть вмикатися у вихідні.

Завдання стояло зробити квартиру легкою, сучасною, і найголовніше, практичною в експлуатації. У плануванні забудовником було передбачено два стояки і ми цим скористалися. Кухню ми замінили на спальню, а вітальню поєднали з кухнею. Так з однокімнатної квартири вийшла повноцінна комфортна двушка.

У вітальні переважають теплі відтінки сірого з жовтими колірними акцентами. А композиційними акцентами є світильники, і тут ми вирішили зупинити свій вибір на італійських фабриках Artemide і Slamp. І дизайн останнього належить легендарному архітектору Захе Хадід.

Стільниця обіднього столу, який є продовженням кухні, зроблена зі шпону горіха, а робоча стільниця зі штучного каменю, край якої зроблений з невеликим зрізом для візуального зменшення товщини. Кухонні фасади зроблені із сатинованого скла. Скіналі (фартух) із глянцевого прозорого скла.

У квартирі багато груп освітлення, щоб створити атмосферу для будь-якого настрою, урочистого або романтичного. Світильники дають гарні тіні на стелі або стінах. Також на об'єкті присутні світильники українського виробництва. Наприклад, гіпсові вбудовані світильники під фарбування створюють цікавий ефект краплі, що стікає.

Моторизований карниз у вітальні додає комфорту, адже не потрібно вставати з дивана, щоб прикрити штори. Також на об'єкті є двозонний підсилювач, другу зону якого ми використали для ванної кімнати і тепер можна прийняти ванну з улюбленою музикою.

За вікном поки ще не зовсім примітний вид закритий легкими гардинами. Мешканці комплексу сподіваються, що занедбані будівлі під вікнами знесуть і справа набуде іншого обороту. Адже в центрі нерухомість коштує дорого і земля рідко залишається "без нагляду". Але ми поки що прикриваємо вади, не закриваючи природне світло.

У санвузлі підвісна стільниця на замовлення зроблена з бетону, важить вона, до речі, ні багато ні мало - аж цілих 150 кг. Над раковиною ми зробили вбудовану дзеркальну шафу. Вийшла досить-таки місткою і функціональною.

 

Загальна площа квартири: 62 кв.метри.

 

--------------------

Прихожая

Зображення передпокою з вузькою тумбою для взуття  Картинка з дерев'яними рейками для зонування

 

--------------------

Кухня

Фото стільців і стільниці на об'єкті

 

--------------------

Кухня

                           Зображення барної стійки та стільців українського виробництва                               Зображення робочої поверхні кухні зі штучного каменю з фаскою на робочій поверхні кухні зі штучного каменю

 

--------------------

Вітальня

Фото вітальні з ГК конструкцією

 

--------------------

Спальня

Фото спальні в пудро-рожевому кольорі

 

--------------------

Санвузол

                                       Зображення бетонного умивальника під замовлення                             Картинка маленької ванної кімнати

 

--------------------

Кольорові акценти в текстилі

Зображення колірних акцентів в інтер'єрі за допомогою текстилю

 

--------------------

Світильник Artemide

Фото світла і тіні на стелі

 

--------------------

Територія ЖК "Бульвар Фонтанів"

Зображення закритої території в ЖК Бульвар Фонтанів

--------------------

Дитячий майданчик ЖК "Бульвар Фонтанів"

Зображення дитячого майданчика в ЖК Бульвар Фонтанів

Ми завжди готові відповісти на ваші запитання щодо наших проєктів. Напишіть нам!

 

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями: