Інтер’єр в скандинавському стилі: як створити світлий та затишний дизайн від команди Рибінська Дизайн2 min read

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями:

У загальних рисах

Що малює ваша уява, коли йдеться про скандинавський стиль? Я бачу світлу паркетну дошку або пофарбовану в білий колір підлогу, світлі меблі, текстиль у клітинку або смужку, такий повітряний і просторий інтер’єр.

Так і є скандинавський інтер’єр наповнений світлом і не за рахунок того, що в країнах багато ясних днів на рік, а за рахунок того, що вікна часто великі й нічим не прикриті (або злегка легкими тканинами), стіни пофарбовані в білий колір, а також є віддзеркалювальні поверхні.

Ще одна невід’ємна риса скандинавського стилю, яку не можна обійти стороною – це функціональність.. Меблі насамперед відповідають своїй функції, вони комфортні, максимально зручні та місткі.

Картинка дивана в інтер'єрі скандинавського стилю

Фотографії інтер'єрів у скандинавському стилі

Характерні риси скандинавського стилю

Цьому стилю притаманні строгі лінії, простота і функціональність. Без надмірностей. Також важлива натуральність і природність. У ньому використовуються натуральні матеріали: дерево, переважно світлі його сорти (береза, сосна тощо), текстиль (льон або бавовна), хутро і шкіра, а також усі “теплі” тканини, що зігрівають холодною зимою.

Фотографія ліжка в скандинавському стилі

Декор у скандинавському стилі

Стиль прагне до мінімалізму, але він не позбавлений декору. Тут діє дуже шанований мною загальновідомий девіз: “less is more” (менше – значить більше). Головне, щоб простір залишався повітряним, чистим і розслаблюючим.

Будуть доречними підробки власними руками, елегантні керамічні вази, геометричні малюнки на подушках, картини, свічки та живі квіти. Актуальною буде і морська тематика.

Фотографія скандинавської кухні

Палітра кольорів скандинавського стилю

Основний колір стилю – це, звісно, білий та його відтінки. Потім колір екрю (колір невибіленого шовку або льону), бежевий, блідо-блакитний, морський зелений, запорошений рожевий, колір світлого дерева. Це ті кольори, які асоціюються і визначають скандинавський стиль.

Винятком у палітрі пастельних тонів може бути яскравий червоний колір, який надає пікантності скандинавському стилю, а також інші кольори для колірних акцентів.

Фотографії стін і оздоблення столу в скандинавському стилі

Фотографія аксесуарів у скандинавському стилі

Оскільки у скандинавів короткий день і рано темніє, для скандинавського стилю, як ми вже з’ясували, характерно не закривати вікна щільними шторами або вішати гардини. Побільше сонячного світла. Також, щоб добре освітити приміщення, використовуються стельові світильники, бра і настільні лампи.

Фотографія скандинавської світлої спальні

Ось такий стиль, що відображає спосіб життя скандинавів. Простий і лаконічний, затишний і заспокійливий. Відмінно підійде для людей, які цінують якість, без особливих надмірностей і химерності, і знаходять красу в простому, але незвичайному…

Фотографія дітей і поличок у скандинавському стилі

У нашій Рубриці Стилі ви знайдете багато корисних статей про дизайн інтер’єру. Але перед тим, як приступити до ремонту інтер’єру, вам потрібно визначитися зі своїм стилем. Наша авторка Любов Рибінська допоможе вам з цим завданням. У її статтях ви знайдете поради, які допоможуть вам визначитися з тим, який стиль найбільше підходить вам. Ви дізнаєтеся про сучасні тренди в дизайні інтер’єру, зможете знайти багато інтересних ідей та відчути себе справжнім дизайнером. Тож не зволікайте, переходьте до нашої Рубрики Стилі і знайомтесь з нашими статтями прямо зараз!

Фото: fermliving.com, designrulz.com,

thedesignchaser.com, decorilla.com, muuto.com

Коментарі Facebook

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями: