Відмова від відповідальності

Відповідно до чинного українського законодавства, Адміністрація сайту залишає за собою право відмовитися від надання будь-яких гарантійних угод або запевнень, які іншим чином можуть матися на увазі, а також, користуючись даним правом, знімає з себе всю відповідальність щодо самого Сайту, його Вмісту та їх експлуатації.

Незалежно від обставин, Адміністрація Сайту не несе ніякої відповідальності перед будь-якою зі сторін, що можливо виникли. За будь-яку можливу шкоду, заподіяну прямим, непрямим, непрямим або особливим чином, від використання в будь-яких інтересах інформації та даних, розміщених на нашому Сайті або на будь-якому іншому ресурсі, на сторінці якого розміщене гіперпосилання з цього Сайту, Адміністрація нашого Сайту відповідальності не понесе. Також, Адміністрація Сайту не понесе відповідальність за будь-які захворювання, які можуть виникнути від доступу або використання цього Сайту, а також від використання інформації, розміщеної на ньому. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за можливий збиток, отриманий від експлуатації даного Сайту або його вмісту, а також від будь-якого інтернет-порталу, пов’язаного з Сайтом, від будь-якого недогляду, системного збою, помилки, затримки в передачі, дефекту, неможливості використання Сайту, простою в роботі, комп’ютерного вірусу, перебої, які можуть призвести: до втрати роботи та працездатності, до зниження активності і продуктивності, до втрати програм або будь-яких даних, до втрати будь-якої вигоди, до відрахування з навчального закладу, до припинення використання Сайту або його змісту. За все перераховане вище Адміністрація Сайту відповідальності не несе, навіть, якщо про ймовірність нанесення подібного збитку адміністрація буде сповіщена заздалегідь.

Користувач підтверджує свою згоду, згідно з якою будь-які можливі виникнення суперечок будуть вирішені, спираючись на норми українського права.

Користувач підтверджує свою згоду, згідно з якою, будь-які існуючі закони і норми, що захищають права споживачів, не мають жодної дії по відношенню до даного Сайту, так як Сайт не займається наданням оплачуваних послуг.

При використанні даного сайту, Ви підтверджуєте свою повну згоду з усією інформацією, поданою на цій сторінці – “Відмова від відповідальності”. Також, Ви підтверджуєте свою повну згоду з усіма Правилами Сайту, приймаючи на свій рахунок всю, можливо покладену на Вас, відповідальність.