Плани розміщення електрики у складі дизайн проєкту2 min read

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями:

За всіма правилами

Грамотно продумана електрика у квартирі буде запорукою комфортного в ній перебування. Розетки знаходяться в потрібному місці, навіть якщо ви задумали переставити меблі, дроти заховані від очей, немає “батареї” вимикачів на стінах, коли не потрібно натискати поспіль клавіші в пошуках потрібної групи світла. Автоматизація і датчики руху або протікання, колонки для домашнього кінотеатру або системи мультирум, стабільний інтернет та інші принади добре спланованого проєкту.

Часи, коли по центру висіла одна люстра, минули. Зараз створюється атмосфера і настрій за допомогою світла. Різні сценарії можуть зробити вечерю з приглушеним світлом більш романтичною, під час перегляду телевізора зробити так, щоб зайве не напружувалися очі, а прихід гостей урочисто “освітити”.

План монтажу розеток

Вказується кількість і точне розташування електричних розеток, слабкострумових мереж (інтернет, ТБ, телефонія та ін.) і електровиводів.

Пример - План монтаж розеток

План розташування освітлювальних приладів із прив’язкою

Це план, де вказано всю необхідну інформацію щодо світильників, їхній тип (наприклад, вбудований, пристельовий, бра), потужність, розмір, виробник. Також точна прив’язка, щодо стелі або стін.

Пример - План Освещения с привязками

План сценаріїв освітленості

Це корисний план для того, щоб правильно розподілити групи світла. Наприклад, Ви хочете подивитися телевізор і Вам потрібно створити необхідну для цього атмосферу, підсвітити стіну, де висить телевізор, залишити легке світло в дальньому темному кутку кімнати, можна використати закарнизне підсвічування і насолоджуватися переглядом фільму. Якщо піти ще далі і, наприклад, встановити систему Розумний Дім, можна, натискаючи одну кнопку, не тільки пригасити димований з димеруванням, а й закрити штори і ввімкнути біокамін.

План управління освітленням

Показує прив’язку певного вимикача до світильника або групи світла. Вказується кількість вимикачів або перемикачів (прохідних вимикачів), димерів та інше, а також точне розташування їх на стіні або інших площинах.

Пример - План управление освещением

Креслення деталей і розрізів стель

Це вузли на стелі, складні ділянки, з’єднання, які потрібно детальніше відобразити в кресленні, особливо, коли стелі багаторівневі.

Пример - План чертежей деталей и разреза потолка

План стель

Показується все, що пов’язано зі стелею, всі світильники, опуски, балки та інше. Враховуються технічні опуски, пов’язані з вентиляцією і канальним кондиціюванням, з вбудованими світильниками та інше.

Пример - План потолков

Рекомендації щодо комплектації меблями та освітлювальними приладами

Підбираємо меблі та світильники, ґрунтуючись на вподобаннях, обраному стилі й типі приміщення та оформляємо все на папері для подальшої зручності під час покупок.

Пример - План рекомендация по освещению и мебели

Пример - Рекомендации с картинками по освещению и мебели

Коментарі Facebook

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями:

1 thought on “Плани розміщення електрики у складі дизайн проєкту2 min read

Comments are closed.