Діловий підхід до ремонту: як економити гроші та зберегти нерви3 min read

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями:

Чи знаєте Ви людину, яка робила ремонт і вклалася в бюджет? Коли плануються витрати, часто буває важко розрахувати і передбачити всі необхідні вкладення.

У цій статті розберемо, як не увійти в той стан збентеженості, коли вартість ремонту значно перевищує початковий розрахунок, а меблі ще навіть не замовлені. Хтось бере в борг, а хтось відкладає завершення ремонту на невизначений термін. І те й те є невтішним варіантом… Ми покажемо способи запобігти цьому.

 

Як впливає дизайн проєкт на вартість ремонту

Ви подумаєте, що це додаткові витрати, адже дизайнеру інтер’єру потрібно платити. Це так, але експерт заощадить вам набагато більше на вартості ремонту, ніж візьме за свою послугу. Головне, не помилитися з вибором фахівця.

Як вибрати дизайнера інтер’єру читайте тут.

Якщо проєкт містить лише кілька планів, а то й узагалі ви вирішили взятися за все самостійно, будьте готові до переробок і зайвих витрат.

Якщо ви вирішили піти шляхом “найменшого опору”, ви звернетеся по допомогу до дизайнера.

В детальному дизайн проєкті будуть міститися креслення, вузли і фронтальні види (розгортки), описи конструктивних елементів, які виключать можливість постійних переробок. А візуалізація допоможе вам зрозуміти кінцевий результат. І в разі потреби внести коригування ще на етапі створення проєкту.

Ще є один важливий фактор: дизайн-проект потрібно починати завчасно, щоб він був готовий повністю до початку ремонтно-будівельних робіт.

Фото квартири після демонтажу

Перевірені будівельники

Кошторис за чорновими матеріалами і роботами складає виконроб на підставі дизайн-проєкту. Саме тому так важливо мати детально опрацьований документ.

Маючи досвід роботи з будівельними бригадами і кошторисами, які вони виставляють, хочу вас попередити, що кінцева сума рідко збігається з дійсністю. Роблять вони це часто навмисно, адже в іншому разі, як вони самі кажуть, до них би не звернулися.

Тому попереднім кошторисам можна вірити навряд чи, краще додати до нього відсотків ще 25 (цей відсоток залежить від доброчесності виконроба), щоб потім не почуватися обдуреним. Або звернутися до перевіреного виконроба, якого може вам порекомендувати дизайнер.

І також під час робіт потрібно здійснювати постійний контроль за будівельниками. Залежно від того, наскільки швидко ви виявите зроблену помилку і заздалегідь її виправите, настільки менше доведеться заплатити за переробку часу, грошей і нервів. А буває і зовсім не доцільно що-небудь змінювати.

Наприклад, зробили неправильне відкриття дверей. Помітили це, коли зробили укоси, облицювали дорогою італійською плиткою, на доставку якої потрібно чекати щонайменше два місяці. Уже всі роботи завершено і меблі встановлено. Тепер перед господарем стоїть нелегкий вибір: переробка, а це пил, витрати на плитку і роботу, час переїзду відкладається… або залишити все як є.

Будівельник у роботі

Знижки на меблі та світло

У досвідченого дизайнера є перевірені постачальники меблів і світла, а також українські виробники, які не завдадуть зайвого клопоту із заміною і термінами, підбором матеріалів і кольору, а також запропонують максимальні знижки для господарів.

Це допоможе значно скоротити загальну вартість ремонту разом із наповненням інтер’єру.

Фото світильника з виставки

Складання кошторису

Отже, кошторис на ремонтні та оздоблювальні роботи вже складено, час додавати до нього кошторис на наповнення квартири або будинку. Маючи першу цифру і загальний бюджет, уже легше визначити ціновий діапазон фабрик з корпусних і м’яких меблів та освітлення. Зрозуміти, де, якщо потрібно, стиснутися і де економія недоречна і важливо не заплатити двічі.

Це немаленька попередня робота і займає чимало часу, але дуже важлива і дуже недооцінена. Якщо у вас недостатньо часу для цієї роботи, дизайнер може в цьому допомогти за додаткову винагороду. І вартість ремонту буде визначена.

Картинка з калькулятором і планшетом

Разом вартість ремонту “= невідоме”

Ось так варто завчасно подбати про бюджет на ремонт. Пам’ятайте, що всього врахувати не можна, все одно будуть якісь невраховані дрібниці, заміни матеріалу, вихід з виробництва виробів та інші форс-мажори.

Тому додайте до вашої отриманої суми на вартість ремонту ще 10 відсотків, якщо є така можливість або стисніть на ці відсотки для непередбачених розтрат і вже розраховуйте на цю суму..

Знання цієї цифри позбавить вас зайвого стресу під час ремонтно-будівельних робіт.
 

Коментарі Facebook

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями: